تبلیغات
نوشته های یک پسر شاد - کفاشیان : هنوز چیزی معلوم نیست

نوشته های یک پسر شاد

کفاشیان : هنوز چیزی معلوم نیست

دوشنبه 6 اسفند 1386

علی كفاشیان رییس فدراسیون فوتبال اعلام كرد : "خاویر كلمنته" مربی اسپانیایی اگر كتبا اعلام كند كه شرایط ایران را پذیرفته از وی برای حضور در تیم ملی فوتبال دعوت می‌كنیم. كلمنته همانطور كه عدم حضورش را به صورت كتبی اعلام كرد برای موافقت با سرمربیگری ایران و پذیرش تمامی شرایط و اقامت در كشور را نیز باید كتبا اعلام كند. وی با اشاره به این كه واسطه‌هایی هستند كه از جانب وی سخن می‌گویند، اظهارداشت: هنوز هیچ مدركی مبنی بر قبول شرایط ایران از سوی وی بصورت كتبی به فدراسیون ارسال نشده است.

وی در خصوص نامزدهای ایرانی سرمربیگری تیم ملی تصریح كرد: "امیر قلعه نویی"،"بیژن ذوالفقار نسب"، "محمد مایلی كهن"، "افشین قطبی"و" مجید جلالی" گزینه‌های در نظر گرفته شده هستند.

كفاشیان ادامه داد: این مربیان برنامه‌ها و شرایط خود را ارایه كردند وما در جلسه هیات رییسه آنها را بررسی می‌كنیم وسپس یك نفر را برمی‌گزینیم.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این‌كه امروز در جلسه هیات رییسه وقت نشد در خصوص سرمربی بحث كنیم، گفت:پس از بررسی شرایط افراد، فرد مورد نظر را به‌فدراسیون دعوت و شرایط خود را با وی در میان می‌گذاریم و پس از آن اسم سرمربی را در یك كنفرانس مطبوعاتی اعلام می‌كنیم.

وی در پاسخ به این كه "آیا سازمان تربیت بدنی در انتخاب سرمربی دخالت می‌كند؟" گفت: سازمان هیچ دخالتی ندارد و فدراسیون به صورت مستقل عمل می كند.

وی همچنین با رد دعوت از "اكبر میثاقیان" به عنوان گزینه مربیگری تیم ملی گفت: مدیر فنی را نیز اعضا هیات رییسه انتخاب می‌كنند و سرمربی انتخاب شده نیز باید با مربیان دیگر تفاهم داشته باشد.

كفاشیان بیان داشت:برای بازی تداركاتی با تیم ملی بلغارستان نامه نوشتیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.[ دوشنبه 6 اسفند 1386 - 03:02 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| پویا ] [فوتبال , ] [+]