تبلیغات
نوشته های یک پسر شاد - رایکارد تشویق شد !!!

نوشته های یک پسر شاد

رایکارد تشویق شد !!!

دوشنبه 23 اردیبهشت 1387

مادرید هواداران بارسلونا در آخرین رقابت فصل جاری این تیم در لالیگا ( لیگ فوتبال دسته اول باشگاه‌های اسپانیا) سال جاری ضمن حمایت ازسرمربی، رییس و تعدادی از بازیكنان آن را مورد انتقاد قرار دادند
هواداران بارسلونا در دیدار شب گذشته این تیم كه در زمین این تیم و در برابر تیم مایوركا انجام شد با تشویق شدید فرانك ریكارد سرمربی هلندی این تیم از ‪ ۵‬سال فعالیت وی قدردانی كردند.

بنابرگزارش ایرنا، هواداران بارسلونا در عین حال جوآن لاپورتا رییس باشگاه بارسلونا رابه هنگاه ورود به جایگاه مقامات با انتقاد شدید خود روبرو كردند.

هواداران بارسلونا در پایان این رقابت نیز كه بارسلونا در آن با نیتیجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬در برابر مایوركا شكست خورد، با به تكان دادن دستمال‌های سیاه و سفید ، فریاد كنان خواستار بر كناری رییس این باشگاه شدند.

بنابر این گزارش ، هواداران بارسلونا همچنین تعدادی ازبازیكنان تیم مانند اتوئو، دكو و هانری را نیز مورد انتقاد شدید خود قرار می‌دادند.

این شرایط در حالی بروز كرد كه بسیاری از هواداران و اعضای رسمی این باشگاه از تماشای این رقابت امتناع كرده بودند و بخش وسیعی از جایگاه‌های تماشاگران خالی بود .

خاطر نشان می‌شود كه خشم هواداران تیم بارسلونا از اتوئو و دكو مربوط به سهل انگاری عمدی آنها در رقابت هفته گذشته در برابر تیم والنسیا می شود كه موجب دریافت پنجمین كارت زرد آنها شد و به این صورت عدم حضور آنها در برابر تیم رئال مادرید در استادیوم سانتیاگو برنابئو و شكست بارسلونا ‪ ۴‬بر ‪ ۱‬را در پی داشت .

مطبوعات اسپانیا گزارش كردند كه پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی جدید تیم بارسلونا كار بسیاری در پیش دارد و باید تغییرات بسیاری در این تیم ایجاد كند تا بتواند بار دیگر بارسلونا را به جایگاه واقعی خود برساند.[ دوشنبه 23 اردیبهشت 1387 - 08:05 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| پویا ] [فوتبال , ] [+]