تبلیغات
نوشته های یک پسر شاد - فابیانو به رئال می رود ؟

نوشته های یک پسر شاد

فابیانو به رئال می رود ؟

یکشنبه 4 فروردین 1387

فابیانو مهاجم برزیلی تیم سویا اذعان کرد که خانواده اش چندی پیش طعمه یک دزدی مسلحانه شده اند و انها از وی می خواهند که سویا را ترک کند.

فابیانو با بیان اینکه همسرش و دو دخترش از زندگی در اندولوس می ترسند و از وی خواسته اند که سویا را ترک کند تا حدودی علاقه شخصی خویش مبنی بر ترک سویا را نشان داد.

این بازیکن یک سال دیگر با سویا قرارداد دارد و از حالا شایعات زیادی مبنی بر حضور وی در رئال مادرید - بارسلونا و چند تیم از لیگ انگلیس و ایتالیا به گوش می رسید.

این برزیلی گفت :

من در مورد ارزش اتفاقاتی که در حال رخ دادن است فکر می کنم و از اینکه اوضاع بسیار خوب است تعجب می کنم و چرا باید سویا را ترک کنم.

اما مساله ای که هست این است که خانواده ام از زندگی در اندولوس می ترسند و از من می خواهند که این شهر را ترک کنیم و به تیم دیگری برویم.

من با خانواده ام صحبت می کنم تا انها را راضی به ماندن کنم اما کار اسانی نیست . من باید کاری را انجام بدهم که به سود خانواده ام است و بعد ببینم مسئولان سویا چه تصمیمی خواهند گرفت.

در هفته های اخیر وکیل این بازیکن فاش کرد که فابیانو علاقه دارد به رئال مادرید برود چون دوستهای زیادی در این باشگاه دارد.[ یکشنبه 4 فروردین 1387 - 05:03 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| پویا ] [فوتبال , ] [+]